Tisztelt Szülők és Támogatóink!

Kedves Szülők és Támogatók!

2023. évi személyi jövedelemadójuk bevallásánál gondoljanak ránk, adójuk 1%-áról rendelkezzenek alapítványunk javára.
A befolyó összegből az óvodás korú gyermekek testi és lelki szükségleteinek kielégítéséhez támogatás nyújtása, eszközök vásárlása történik.

Rendelkezésük az alábbiakat tartalmazza:
SÜNI ÓVODÁKÉRT ALAPÍTVÁNY
Adószám: 18265974-1-43

Köszönettel a Süni Óvodák gyermekei nevében:

Alapítvány Kuratóriuma

A SÜNI ÓVODÁKÉRT ALAPÍTVÁNY CÉLJAI
A Süni Óvodákért Alapítvány
közhasznú szervezet

1126. Budapest
Németvölgyi út 29.

Az óvodás korú gyermekek testi és lelki szükségleteinek kielégítéséhez támogatás nyújtása, hátrányos helyzetű csoportok, gyermekek, kisebbségek felkarolása, társadalmi integrációjuk, esélyegyenlőségük támogatása.

• Az óvodai nevelés során a gyermekek képességek fejlesztéséhez a tárgyi és személyi feltételek segítése
  • Az óvodás korú gyermekek egészséges életmódjának elősegítése, elsősorban a mozgás fejlesztéséhez szükséges eszközök bővítésével, és lehetőségek bővítésével
  • Egyéni képességeket fejlesztő foglalkozások tárgyi és személyi feltételeihez hozzájárulás
  • A környezettudatos gondolkodásának elősegítése, környezetvédelem, a környezet megismerését szolgáló kirándulások támogatása
  • Óvoda –családsegítő kulturális rendezvények, események támogatása
  • Az alapítvány fentebb felsorolt céljainak megvalósulását elősegítő, azokat népszerűsítő kiadványok megjelentetése.

Támogatói jegy folyamatosan igényelhető!

Tel: 06/1/ 3554-994 v. személyesen az óvodában

Számlavezető: ERSTE Bank

Számlaszám: 11600006-00000000-34833915

Köszönjük eddigi felajánlásaikat az Alapítvány részére, mellyel hozzájárultak a Süni Óvodákba járó gyermekek programjainak megvalósításához, színesítéséhez.
2022. évben az alpítványi támogatásból 6 csoport részére érintés nélküli szappanadagolót, 2 csoport részére Vadaspark foglalkozást, 3 csoport részére függőszéket és állványt, 2 óvoda részér 2 -2 db magaságyást, mindkét intézmény részere futóbiciklik kerültek megvásárlásra. Az alapítvány idén is támogatta a hátrányos és nehéz helyzetű gyermekeket.